Package Delivered

MAĞAZA POLITIKALARIMIZ

Günümüzün online alışveriş pazarında dürüstlüğün en iyi politika olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, müşterilerimiz için en kapsamlı, adil ve şeffaf mağaza politikasını hazırladık. Ürün değişimi politikamıza, gönderim hizmetlerimize veya kişisel verilerin korunmasına ilişkin daha fazla bilgi almak için aşağıdaki bölümlere göz atın. Sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçin.

GIZLILIK POLITIKAMIZ

Crocstr.com, daha iyi hizmet verebilmek amacıyla birtakım kişisel bilgileri (isim, e-posta, cep telefonu vb.) sizlerden talep etmektedir. Unutulmamalıdır ki, kişisel bilgilerinizin korunması ve ödeme sırasındaki güvenliğiniz bizler için çok önemlidir.
Crocstr.com, üyelik formlarından topladığı bilgileri; crocstr.com iletişimi harici herhangi bir kapsamda, söz konusu üyenin haberi olmadan ya da aksi bir talimat vermeden faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamaktadır.
Siparişlerin en iyi şekilde karşılanması için, işin tamamlanmasına yönelik bilgiler crocstr.com’da saklanır ve gerektiğinde teslimat sırasında lojistik ve kargo firmalarına aktarılır. Müşteri bilgileri, yeni satış kampanyaları hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklar ve kullanır.
Ödemenin gerçekleştirilmesi için gerekli olan bilgiler (örneğin; kredi kartı bilgileri ) crocstr.com tarafından saklanmamaktadır. Bu bilgiler anlaşmalı olarak kullandığımız sistemin yapısında bulunan bankalara direk olarak aktarılmaktadır. crocstr.com kullanıcılarının güvenli bir şekilde bilgilerini işleyebilmeleri için, SSL Tabanlı şifreleme yapısı kullanmaktadır.
Kullanıcılar crocstr.com’da kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için bizden yazılı bilgi talep edebilirler. Olası düzeltmeler, engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz (yasaların öngördüğü ölçüde) derhal işleme alınmaktadır.
Desteğe ihtiyacınız olduğu anda  destek@crocstr.com'dan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

ÜRÜN VE PARA İADESI

Yanlış, ve hasarlı ürün gönderimleri haricinde iade kabul edilmemektedir! Faturasız İade Kabul Edilmez! İade işlemleri için izlenmesi gereken adımları ve genel bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz;

İade Hakkında Bilinmesi Gerekenler;

Sadece bizim tarafımızdan eksik, yanlış veya hasarlı gönderilen siparişlerin iadeleri kabul edilmektedir. Harici durumlarda iade kabul edilmemektedir.

Anlaşmalı olduğumuz kargo ile bize gönderilecek ve iade işleminde siparişten sabit kargo ücreti 15 TL (Kapıda Ödemelerde +4TL)  kesilerek belirtmiş olduğunuz banka hesabına ödemeniz yapılır.

İade İçin Gerekli Adımlar;

Siparişiniz ile gönderilen sevk pusulası üzerinde yer alan değişim için anlaşmalı kargo sözleşme numaraları ile ürünü bize karşı ödemeli olarak gönderiniz.
Kargonuz bize ulaştığında kontrol edip size banka hesap bilgileriniz için ulaşacağız. Ardından belirtmiş olduğunuz banka hesabına kargo ücreti kesilip iadeniz yapılacaktır. 

İade Sürecini Nasıl Takip Ederim?

Tüm süreç hakkında sizlere ulaşıp bilgilendirme yapılacaktır. Ayrıca sizlere göndereceğimiz mailler ile ve crocstr.com destek hattı ile de değişimleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Saygılarımızla, crocstr.com ekibi.

Beverage Mug and a Laptop

DEĞIŞIM POLITIKASI

Sitemizden verdiğiniz tüm siparişleri koşulsuz şartsız değiştirebilirsiniz. Faturasız Değişim Kabul Edilmez!


Değişim Hakkında Bilinmesi Gerekenler;

İade edeceğiniz ürün veya ürünler kendi ambalajında, kullanılmamış, etiketi koparılmamış ve satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olması koşuluyla teslim aldığınız tarihten  itibaren 14 gün içerisinde (Sipariş verdiğiniz tarihten değil kargo teslim tarihinizden itibaren sonraki 14 gün içinde değişim hakkına sahipsiniz.) seçtiğiniz diğer ürün veya ürünlerde değiştirebilirsiniz. 

Değişim yapılacak ürünleri sizlere belirteceğimiz kargo firması ile göndermelisiniz. Kargonuz elimize ulaştığında otomatik olarak iade@crocstr.com adresinden mail iletilmektedir.

Değişim İçin Gerekli Adımlar;

Siparişiniz ile gönderilen sevk pusulası üzerinde yer alan değişim için sizlere belirtilen kargo firması ile ürünü bize karşı ödemeli olarak gönderiniz. Sipariş pusulasındaki boş alana direkt istediğiniz ürünü renk ve bedeniyle yazıp göndermeniz süreci hızlandıracaktır.
Kargonuz bize ulaştığında kontrol edip size değişim ürün bilgileriniz için ulaşacağız. Ardından belirtmiş olduğunuz adrese (Sizin karşı ödemeli gönderileriniz bizim tarafımızdan karşılanıp sadece bizden tekrar kargo gönderilirken kesilen kargo masrafı yansıtılır.) 15 TL (Kapıda Ödemelerde +4TL Eklenir) kargo ücreti eklenerek değişim siparişiniz kargolanacaktır.

Değişim Sürecini Nasıl Takip Ederim?

Tüm süreç hakkında sizlere ulaşıp bilgilendirme yapılacaktır. Ayrıca sizlere göndereceğimiz mailler ile ve crocstr.com destek hattı ile de değişimleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Saygılarımızla, crocstr.com ekibi.